Wall charger for electric cars Besen SQ20-22KW-APP
Besen SQ20-22KW-APP fali töltő elektromos járművekhez Az SQ20-APP falra szerelhető... Elolvasom
  • Állapot: Raktáron
  • Cikkszám: SQ20-22KW-APP
Miért vásárolj nálunk
  • A piacon a legjobb árat kínáljuk.
  • Meghosszabbított garancia 3 év
Besen SQ20-22KW-APP fali töltő elektromos járművekhez
Fejlett technológia és egyszerű kezelés
Biztonság és kompatibilitás
A Wallbox SQ20-APP teljes körű védelemmel rendelkezik: túlfeszültség, túlmelegedés, túlterhelés, rövidzárlat, földre szivárgó áram és kisülés ellen. Támogatja a SAE J1772, IEC 62196-2 és GB/T típusú interfészeket, így kompatibilis a piacon lévő legtöbb elektromos járművel. A maximális töltőáram 32 A, az IP66-os besorolású ház pedig por- és vízállóságot biztosít.
Tartalma
  • fali töltő
  • rögzítőelemek
Gyártó Besen
Modell SQ20-22KW-APP
Teljesítmény 22 kW
Bemeneti/kimeneti feszültség AC 400V (3 fázisú)
Maximális áram 32A
Frekvencia 47-63 Hz
Töltő interfész SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
Kijelző 3,5" színes LCD kijelző
Vízálló IP66
Súly 8 kg
Méretek 295 × 195 × 65 mm
Környezeti hőmérséklet -25°C ~ + 55°C
Páratartalom 0-95% nem kondenzáló
Max. tengerszint feletti magasság <2000 m
Energiafogyasztás készenléti üzemmódban <8W